Poraz od Mladosti!

Zvijezda 09 – Mladost DK 0:2
U duelu timova iz donjeg dela tabele ekipa Mladosti iz Doboja kod Kaknja ostvarila je gostujuću pobedu protiv Zvijezde 09 i ekipu iz Etno sela Stanišići
ostavila sa minimalnim šansama da u nastavku sezone izbori opstanak. Nakon početnog ispitivanja snaga, već u 8. minutu ,,hladan tuš“ za domaći tim. Nakon kornera sa desne strane Isaković je glavom loptu prebacio na drugu stativu gde je dobro reagovao Bojo i sa dva metra poslao loptu u mrežu. Nakon primljenog pogotka tim iz Etno sela Stanišići krenuo je još ofanzivnije prema golu gostiju što je ostavilo više prostora napadačima Mladosti. Oni su to iskoristili u 25. minutu, kada je nakon prodora po desnoj strani Bojo idealno uposlio Guzinu koji je sa desetak metara šutirao po zemlji i savladao nemoćnog Erića. Do kraja prvog poluvremena gosti su imali još nekoliko prilika, međutim nisu bili
precizni pa se na odmor otišlo vođstvom gostiju od 2:0. U nastavku je Zvijezda 09 bila bolji rival i bila bliža postizanju pogotka, ali je prečka zaustavila udarac Osmanagića početkom drugog poluvremena. Dobru priliku za postizanje pogotka imao je napadač Zvijezde Ermin Huseinbašić, međutim nije bio precizan, pa je su gosti osvojili tri boda koja će im puno značiti u borbi za opstanak. Posle dvanaest odigranih kola tim iz Etno sela Stanišići još uvek nije ostvario premijerligasku pobjedu i najozbiljniji je kandidat za put u niži rang takmičenja.